Надійні чи акрилові ванни?

Що потрібно знати про акрилових ваннах, перш ніж їх купувати.

Чому ми вирішили написати цю статтю? Наша основна діяльність – реставрація ванн, в зв’язку з цим ми регулярно займаємося ремонтом пошкоджень акрилових ванн і душових піддонів. Дуже часто ми консультуємо клієнтів, які придбали акрилові ванни, тому маємо немалий досвід в цій сфері.

Дана стаття буде цікава як тим, хто тільки планує покупку акрилової ванни, так і тим, хто вже її купив. В кінці Ви можете прочитати або залишити відгук про акрилових ваннах.

А зараз давайте розглянемо відповіді на такі питання:

  •      • Надійні чи акрилові ванни?
  •      • Чи є альтернатива акрилових ванн?
  •      • Як відремонтувати пошкодження акрилових ванн?

На скільки надійні акрилові ванни?

Говорячи про надійність акрилових ванн, варто відзначити, що відгуки власників таких ванн досить суперечливі. Дослідивши безліч відгуків можна виявити що надійність акрилових ванн визначає кілька чинників. По-перше – це вартість, як правило, не мала. Важливу роль відіграє вибір виробника. І ще один фактор – експлуатація та догляд. З огляду на останню відзначимо, що акрилові ванни надійні, якщо ними акуратно користуватися і старанно за ними доглядати. Якщо у Вас немає такої звички, то краще не обманювати себе, кажучи: таку ванну, я неодмінно буду “вилизувати” кожен день. Сумний досвід показує, що на довго Вас, швидше за все, не вистачить.

Висновок: надійні акрилові ванни коштують дорого і вимагають копіткого догляду.

Акрилові ванни – купити, не купити?

Якщо Ви ще не купили акрилову ванну, то, можливо, перед Вами стоїть питання – купити чи не купити? Безперечно, акрилові ванни зручні, легкі і красиві. Відмінна теплоізоляція, різноманітність форм і моделей звичайно ж підкуповує. Але не варто забувати, що на відміну від сталевих і чавунних ванн, акрилові більш уразливі і ніжні. Акрилову ванну легше пошкодити. Найбільш поширені ушкодження це: дрібні тріщини, пропалювання, пробоїни важкими предметами, наскрізні тріщини, а також отвори від шурупів при установці ванни. У більшості випадків такі ушкодження можна відремонтувати. Однак їх ремонт коштує дорожче ремонту пошкоджень сталевих і чавунних ванн.

Ми не беремося рекомендувати, як Вам діяти. Вирішувати Вам самим. Але хочемо звернути Вашу увагу на те, що є відмінна альтернатива будь-яким, сучасним ванн, включаючи акрилові. Як уже було згадано на початку статті, ми займаємося реставрацією ванн. Тому, якщо Ви ще не позбулися своєї старенької, надійної, ванни, ми можемо зробити її абсолютно нової. Ми оновимо на ній емаль і вона відмінно прослужить ще до 20 років. У процесі реставрації, якщо Ви побажаєте, ми замінимо колір нової емалі на будь-який інший, незалежно від заводського кольору ванни. Весь процес пройде у Вас вдома і займе 2-4 години. Ванну не доведеться виносити і кудись везти. Дана послуга обійдеться Вам не дорожче ніж найдешевша ванна. За останні 10 років реставрацію ванни замовили вже десятки, а може й сотні тисяч українців. Ми працюємо в цій сфері з 2007 року і маємо немалий досвід. На сьогоднішній день це самий надійний і недорогий спосіб отримати нову ванну без заміни старої.

Висновок: акрилова ванна – красиво, а стара – надійно. Завдяки реставрації Ви отримаєте нову, надійну, ванну без заміни старої.

Як ремонтувати акрилові ванни?

Якщо ви вже купили акрилову ванну і залишаєтеся нею задоволені, ми щиро раді за Вас. Нехай вона прослужить Вам стільки, скільки Ви побажаєте.
Однак, якщо Ви читаєте цю статтю тому що шкодуєте про те, що вирішили купити акрилову ванну, і, можливо вона вже потребує ремонту, то поспішаємо Вас порадувати. Ремонт акрилових ванн – це наш профіль. Залежно від виду пошкодження і Ваших переваг, ми можемо запропонувати наступне:

  • Повна реставрація ванни рідким акрилом.
  • Точковий ремонт пошкодження Вашими руками.
  • Точковий ремонт пошкодження руками нашого майстра.

При повній реставрації акрилової ванни на її підготовлену поверхню наноситься новий шар акрилу. Після реставрації ванна буде як нова. Зробити такий ремонт Ви зможете самі або це зробить наш майстер. Щоб реставрувати ванну своїми руками, Вам потрібно рідкий акрил, який можна купити в нашому інтернет-магазині. Інструкція є на відрі з акрилом. Відео-демонстрація на нашому сайті. Безкоштовна консультація доступна по телефону. Якщо Ви бажаєте запросити нашого майстра, телефони для заявки знайдете в кінці цієї статті.

Щоб виконати ремонт акрилової ванни своїми руками, Вам потрібно ремкомплект для ремонту акрилових ванн, який можна купити в нашому інтернет-магазині. Місце ремонту, можливо, буде трохи відрізнятися відтінком від решти поверхні ванни. Однак, такий ремонт дуже надійний. Ванна прослужить як нова. У комплекті входить докладна інструкція. На сайті є відео-інструкція. У разі необхідності ми додатково проконсультуємо Вас в телефонному режимі. Зробити такий ремонт дуже просто. Вже не один рік ми займаємося продажем ремкомплектов для акрилових ванн. Ще не надійшло жодної скарги від покупців

Зробити ремонт Вашої ванни використовуючи згаданий ремкомплект може і наш майстер. Ми працюємо по всій Україні, тому, швидше за все, не має значення в якому районі Ви живете. Однак, не всі майстри беруться за виконання точкового ремонту ванн. У зв’язку з цим, Вам необхідно попередньо зв’язатися з нами, щоб уточнити можливість даного варіанту в вашому місті.

Висновок: якщо Ваша акрилова ванна пошкоджена, не впадайте у відчай. Її можна відремонтувати. Вона стане як нова, і буде далі Вам служити.

Тепер підіб’ємо підсумок всьому сказаному.
Хоча акрилові ванни мають багато позитивних характеристик, а різноманітність їх форм дуже приваблює, не забуватимемо від тому, що їх надійність нерідко викликає сумніви. Однак, якщо Ви стали щасливим володарем такої ванни, але щастя тривало не довго і ванна потребує ремонту, звертайтеся до нас. Ми обов’язково постараємося вирішити проблему і Ваша ванна буде і далі радувати Вас.

Зв’яжіться з нами за телефонами:
 +38 (097) 905 25 65
 Наш Viber
 

Пн-Пт. з 9 до 18.00
Субота з 10 до 17.00
Неділя – вихідний

Акрилові ванни – купити чи не варто?
Оцените полезность информации
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Закажите выезд мастера

×
Замовте консультацію.

×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать наливную ванну×
Заказать эмалировку ванны×
Заказать

×
Оставить отзыв×
Запрошення

×
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Замовте виїзд майстра

×
Замовити акрилову вставку
×
Замовити акрилову вставку×
Замовити наливну ванну×
Замовити емалювання ванни×
Замовити×
Залишити відгук×
Участие в акции


×
Участь в акції×
close
Start typing to see products you are looking for.
  • Menu
  • Categories
Scroll To Top