Унікальний дизайн ванної кімнати

Простий секрет унікального дизайну ванної кімнати

У цій статті ми не будемо говорити про дизайн маленької ванної кімнати або про дизайн ванни як такої. В Інтернеті досить матеріалу з даної теми.

Мова піде про те як зробити головний елемент ванної кімнати – саму ванну, родзинкою дизайну.

Що визначає дизайн ванної кімнати?

Зазвичай ванна займає у ванній кімнаті найбільшу площу. Будучи, так би мовити, центром ванни, вона грає важливу роль у формуванні успішного дизайну. Проектуючи дизайн ванної кімнати ми значну увагу приділяємо підбору кольорової гами. Так як ванна це основний елемент у ванній кімнаті, її колір часто визначає те, якою буде плитка на стінах або на підлозі. Якого кольору буде меблі і так далі.

Хіба ванна не повинна бути білою?


Але коли ми говоримо про колір ванни, то може виникнути питання: хіба вона не повинна бути білою? Так, традиційно ванна біла. Однак, якщо Ви хочете зробити дизайн ванни унікальним, кольорова ванна це те що треба! Звичайно, купити кольорову ванну не так просто. Навіть якщо Вам вдасться знайти в продажу кольорові ванни, зазвичай їх колірна гамма обмежена, а ціна вкрай висока. Пошук кольоровий ванни в Інтернеті теж приречений на провал. Запит “кольорові ванни” або ванни конкретного кольору не дає очікуваного результату. Наприклад, за запитом “червона ванна” у видачі Гугла і Яндекса ми отримуємо масу фотографій і пропозицій пов’язаних з кольором ванної кімнати, а не самої ванни. Або це дуже дорогі ванни, червоні зовні, але білі всередині, а також акрилові ванни.

Може пофарбувати ванну самому?

Сильне бажання знайти унікальний і яскравий дизайн ванної кімнати може привести до відчайдушних рішень. Перше що може прийти на розум – купити балон з фарбою і пофарбувати ванну своїми руками! На перший погляд відмінна ідея. Але не варто поспішати. Таке рішення дизайнерського тупика не довговічні. Ванна, пофарбована з балончика, фарбою не призначеної для цієї мети, та ще й без необхідних навичок, неминуче буде тільки зіпсована. У кращому випадку, фарба протримається на ванні кілька місяців.

Неможливе можливо!

Щоб кольорова ванна стала родзинкою дизайну ванної кімнати, не потрібно “придумувати велосипед”. Вже не один рік існує послуга реставрації ванн. Реставрація ванни це оновлення емалі на ванні за допомогою спеціальних матеріалів. На підготовлену поверхню ванни наноситься нова емаль практично будь-якого кольору. Зазвичай це постільні тони. Але можна зробити і яскраві, насичені кольори, це буде трохи дорожче. Реставрація ванни відбувається у клієнта вдома, у ванній кімнаті. Ванну не потрібно знімати і куди-небудь везти. Не потрібно збивати плитку. Нова емаль протримається від 5 до 20 років, в залежності від обраного методу реставрації. Вартість реставрації ванни не перевищує вартість найдешевшої ванни. Відреставрувати можна будь-яку ванну: сталеву, чавунну або акрилову, стару, іржаву і навіть діряву. Після реставрації емалі ванна буде як нова. Іноді реставрацію ванни замовляють тільки заради заміни кольору, незважаючи на те, що вона в хорошому стані. Так надходять саме тоді, коли потрібно щоб вона добре вписувалася в дизайн ванної кімнати.


Варто зазначити, що змінити колір ванни можна не тільки з білого на інший, а й навпаки. Не рідко наші клієнти звертаються саме з таким проханням, так як в їх випадку саме біла ванна гармонійно вливається в дизайн ванної кімнати.

Ванни, які Ви бачите на фото нижче, були білими, але їх перефарбували в злагоді з дизайном ванної кімнати.

Зв’яжіться з нами за телефонами:
 +38 (097) 905 25 65
 Наш Viber
 

Пн-Пт. з 9 до 18.00
Субота з 10 до 17.00
Неділя – вихідний

ДИЗАЙН ВАННИ – НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВО!
5 (100%) 1 vote
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Закажите выезд мастера

×
Замовте консультацію.

×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать наливную ванну×
Заказать эмалировку ванны×
Заказать

×
Оставить отзыв×
Запрошення

×
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Замовте виїзд майстра

×
Замовити акрилову вставку
×
Замовити акрилову вставку×
Замовити наливну ванну×
Замовити емалювання ванни×
Замовити×
Залишити відгук×
Участие в акции


×
Участь в акції×
close
Start typing to see products you are looking for.
  • Menu
  • Categories
Scroll To Top