Замовте реставрацію ванни у нас з будь-якого регіону України.

Як правило, питання: «яка ванна краще?» Виникає, коли хто-небудь планує її купити, але не визначився яку ванну краще вибрати. Зрозуміло, роблячи таку, дорогу покупку, хочеться зробити найбільш успішний вибір.

Давайте розберемося в цьому питанні. Але перш за все, розділимо ванни на кілька категорій, після чого обговоримо плюси і мінуси кожної.

Основна відмінність ванн – це матеріал, з якого вони виготовлені: сталь, чавун, акрил, кварил. Розділимо їх також на дорогі й дешеві, нові і б.у.

Яку ванну краще купити?

Якщо Ви віддаєте перевагу виключно покупку нової ванни, то Вам потрібно визначитися тільки з її матеріалом виготовлення.

Найбільш якісні ванни на сьогоднішній день – це кваріловие. Вони виготовлені зі штучного каменю і, як стверджують виробники, практично не мають недоліків. Вони міцні, відрізняються чудовою теплоізоляцією і виглядають дуже багато і сучасно. Зрозуміло, і вартість їх запредельна – близько тисячі доларів. Чи виправдають вони себе чи ні, покаже час.

Гарною якістю відрізняються також чавунні ванни. Хоча після кваріловие вони найдорожчі, проте, цілком доступні для більшості покупців. Середня вартість чавунних ванн – 500 доларів. Чавунні ванни мають товстий шар емалі, міцні і добре тримають тепло. Вони безшумні під струменем води. Але велика вага таких ванн створює складності при їх транспортуванні і установці. А їх форми не особливо різноманітні і аскетичні.

На відміну від чавунних, сталеві ванни дуже тонкі. Вони мають тонкий метал і тонкий шар емалі. Через це не рідкісні випадки, коли емаль тріскалася при установці або під вагою людини. Сталеві ванни дуже шумні під струменем води. Їх форми теж різноманітні і прості. До плюсів можна віднести невисоку вартість і легка вага.

Найбільш популярні останнім часом акрилові ванни. Однак таку популярність вони заслужили не завдяки високій якості, а завдяки різноманітності красивих і стильних форм, а також завдяки тому, що представляють собою щось новеньке і цікаве – таке собі, ноу-хау. Акрилові ванни добре тримають тепло і не шумлять під струменем води. Вони прекрасно вписуються в дизайн практично будь-якої ванни. Завдяки великій різноманітності акрилових ванн, будь-який покупець може вибрати варіант доступний для свого бюджету. Їх легко транспортувати і встановлювати. Однак, жахливий недолік акрилових ванн – вони тендітні. Їх просвердлюють, пропалюють або проламують ще під час установки. Вони тріскаються під вагою людини, розшаровуються і здуваються. Якщо акрилова ванна вбирає в себе фарбувальні речовини, то в більшості випадків відмити її вже не можливо.

Отже, яку ванну краще купити? Співвідношення ціни та надійності, безперечно, найкраще у чавунних ванн.

Яку ванну краще вибрати?

Вирішуючи, яку ванну краще вибрати, не варто також забувати про те, що її вартість теж, хоч і не завжди, але визначає якість. Наприклад, найдешевша, чавунна ванна, цілком може виявитися гірше дорогої сталевої або акрилової. Однак, купуючи дорогуюванну, слід бути пильним, тому що недобросовісні продавці можу Вас обдурити, запропонувавши неякісний, дешевий товар як дорогий.

Якщо Ви плануєте, роблячи ремонт у ванній кімнаті, обкладати ванну плиткою, або як кажуть, намертво замуровувати її, то ми настійно рекомендуємо не робити цього, особливо, якщо вона недорога. Навіть дорогі і якісні, сучасні ванни, рідко служать так довго як ті, що були зроблені за часів СРСР. Якщо ванну доведеться міняти, то потрібно буде руйнувати ремонт.

То яка ванна краще?

Якщо на питання: “Яка ванна краще” відповісти прямо, то найкраща ванна – це ванна б.у часів СРСР. На сьогоднішній день у продажу не існує ванн, більш якісних і надійних. Вони значітелно міцніше нових ванн, якими заповнений Український ринок. Хоча від старих ванн позбавляються, змінюючи їх на, найчастіше, «консервні банки», вони можуть ще довго і надійно служити. Яким чином? Завдяки реставрації. Після реставрації стара ванна виглядає як нова. Вона прослужить ще до 20 років, після чого процес реставрації емалі можна повторити. Це найбільш дешевий спосіб отримати абсолютно нову ванну. А якщо Ви вже позбулися такої ванни, її можна купити на руках. Купівля та реставрація такої ванни буде коштувати дешевше нової. Проте, у цього способу отримання нової ванни теж є мінуси. Старі ванни мають дуже прості форми. Крім того, нерідко зустрічаються майстри-заробітчани, які роблять реставрацію недобросовісно.

Якщо Вас все ж зацікавив даний спосіб поновлення ванни, більш детальну інформацію можна знайти на нашому сайті. А замовити послугу можна перейшовши на сторінку свого регіону.

Сподіваємося, дана стаття допоможе Вам визначитися з покупкою. Бажаємо Вам зробити найкращий вибір!

Кварилова ванна
Чугунна ванна
Акрилова ванна
Стара ванна До і Після реставрації

Зв’яжіться з нами за телефонами:
 +38 (097) 905 25 65
 Наш Viber
 

Пн-Пт. з 9 до 18.00
Субота з 10 до 17.00
Неділя – вихідний

Яка ванна краще?
5 (100%) 3 votes
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Закажите выезд мастера

×
Замовте консультацію.

×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать наливную ванну×
Заказать эмалировку ванны×
Заказать

×
Оставить отзыв×
Запрошення

×
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Замовте виїзд майстра

×
Замовити акрилову вставку
×
Замовити акрилову вставку×
Замовити наливну ванну×
Замовити емалювання ванни×
Замовити×
Залишити відгук×
Участие в акции


×
Участь в акції×
close
Start typing to see products you are looking for.
  • Menu
  • Categories
Scroll To Top