FIBERGLASS – НЄМЄЦ АБО ПРИВИД?

Що варто знати клієнтові про наливному акрилі FiberGlass?

До нас часто звертаються клієнти, які хочуть замовити реставрацію ванни наливним акрилом німецького виробництва FiberGlass (скловолокно). Якщо ви з їх числа, ми готові задовольнити ваше прохання. Але перш, дозвольте розповісти історію цього «німця».

Наливна акрил FiberGlass – день народження німця

Історія появи наливної акрилу фібергласу починається приблизно в кінці 2013 – початку 2014 року. Саме тоді багато українців-патріоти стали відмовлятися від покупки російських товарів, за відомою всім, сумною, причини. У той час на ринку України був тільки російський матеріал для реставрації ванн наливним методом. Це спонукало багатьох відмовлятися від даної послуги взагалі. Винахідливі майстри швидко знайшли вихід і запропонували клієнту німецький акрил для ванн FiberGlass. Реставрація ванн цим акрилом була затребувана як гарячі пиріжки в обід на ринку.

Наливна акрил FiberGlass

Де закуповувався FiberGlass? За сьогоднішній день не існує компанії, яка виробляє або експортує цей акрил. Сумлінні майстри і компанії по реставрації ванн, відкрито говорили про це клієнтам. Проте, навмисно чи ні, але піддалися хвилі патріотизму клієнти ігнорували цей факт і з задоволенням ковтали цю пігулку під назвою FiberGlass.

Як правило, у відра з наклейкою, нібито фірми FibrGlass, наливався акрил російського походження. Це також міг бути не сертифікований акрил українського виробництва, який не відрізняється досить гарною якістю. Пізніше почали використовувати відра ні з наклейкою, а з нанесеним зображенням, що додало йому, більш фабричну зовнішність і збільшило фактор довіри клієнтів. Навіть деякі майстри реставрації ванн повірили в цього «німця».

Наливна акрил FiberGlass – ціна

Так як фібергласу – це, насправді, російський матеріал, то і його закупівельна ціна соответственна. Однак, ціна на реставрацію ванн цим акрилом, як правило, на дві – три сотні гривень вище. І не дивно. Хочеш «німецька якість» – плати більше. Звичайно, останнім часом ціна у деяких виконавців послуги була знижена. Очевидно, це пояснюється зниженням попиту на реставрацію цим акрилом, що стало можливим завдяки широкому розголосу даної проблеми.

ФиберГласс – – німець чи привид?

Підсумовуючи вищевикладене, хочемо підкреслити, що німецький наливний акрил для ванн FiberGlass – це, насправді, неіснуючий в природі привид. Це, свого роду, ВАЗ з написом Мерседес і відповідним значком. Більш того, в Україні не було, і немає наливної акрилу для ванн виробництва Німеччини. Всі популярні матеріали, використовувані для наливної ванни, російського виробництва, виготовлені, за словами виробників з німецької сировини. Можливо, в найближчому майбутньому з’явитися наливний акрил українського виробництва, який стане гідним конкурентом російським матеріалами. Сподіваємося, він буде відмінної якості і за адекватною ціною. А поки, «травнем то, ЩО травнем».

"Німецький" автомобіль ВАЗ

Реставрація ванн наливним акрилом FiberGlass

Якщо після прочитання цієї статті ви, з якої-небудь причини, і далі налаштовані замовити реставрацію ванни наливним акрилом FiberGlass, ми, як було згадано на початку статті, готові задовольнити ваше прохання. Якість реставрації ванн в першу чергу залежить від дотримання технології процесу, а не марки акрилу. Тому, практично, будь-яким з доступних в Україні марок наливної акрилу можна виконати якісну реставрацію ванни. Це відноситься і до фібергласу, який, як було сказано вище, є одним з російських матеріалів.

FiberGlass – чи можна купити в Україні?

На запит «FiberGlass купити в Україні» ви не отримаєте від Google нічого зрозумілого. В Україні, як втім і ніде взагалі, ви не знайдете офіційний сайт, дилера, виробника, оптового продавця і інших, офіційних представників наливної акрилу FiberGlass.

Якщо ж ви все ще сумніваєтеся, ми пропонуємо вам відшукати справжнього німця-виробника даного «примари». Ми щедро вас віддячимо, і з радістю закупимо цей акрил. А вам відреставруємо ванну цим акрилом за закупівельною ціною.

Зв’яжіться з нами за телефонами:
 +38 (097) 905 25 65
 Наш Viber
 

Пн-Пт. з 9 до 18.00
Субота з 10 до 17.00
Неділя – вихідний

НАЛИВНА АКРИЛ FIBERGLASS – НЄМЄЦ АБО ПРИВИД?
Оцените полезность информации
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Закажите выезд мастера

×
Замовте консультацію.

×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать наливную ванну×
Заказать эмалировку ванны×
Заказать

×
Оставить отзыв×
Запрошення

×
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Замовте виїзд майстра

×
Замовити акрилову вставку
×
Замовити акрилову вставку×
Замовити наливну ванну×
Замовити емалювання ванни×
Замовити×
Залишити відгук×
Участие в акции


×
Участь в акції×
close
Start typing to see products you are looking for.
  • Menu
  • Categories
Scroll To Top