FIBERGLASS – НЄМЄЦ АБО ПРИВИД?

Що варто знати клієнтові про наливному акрилі FiberGlass?

До нас часто звертаються клієнти, які хочуть замовити реставрацію ванни наливним акрилом німецького виробництва FiberGlass (скловолокно). Якщо ви з їх числа, ми готові задовольнити ваше прохання. Але перш, дозвольте розповісти історію цього «німця».

Наливна акрил FiberGlass – день народження німця

Історія появи наливної акрилу фібергласу починається приблизно в кінці 2013 – початку 2014 року. Саме тоді багато українців-патріоти стали відмовлятися від покупки російських товарів, за відомою всім, сумною, причини. У той час на ринку України був тільки російський матеріал для реставрації ванн наливним методом. Це спонукало багатьох відмовлятися від даної послуги взагалі. Винахідливі майстри швидко знайшли вихід і запропонували клієнту німецький акрил для ванн FiberGlass. Реставрація ванн цим акрилом була затребувана як гарячі пиріжки в обід на ринку.

Наливна акрил FiberGlass

Де закуповувався FiberGlass? За сьогоднішній день не існує компанії, яка виробляє або експортує цей акрил. Сумлінні майстри і компанії по реставрації ванн, відкрито говорили про це клієнтам. Проте, навмисно чи ні, але піддалися хвилі патріотизму клієнти ігнорували цей факт і з задоволенням ковтали цю пігулку під назвою FiberGlass.

Як правило, у відра з наклейкою, нібито фірми FibrGlass, наливався акрил російського походження. Це також міг бути не сертифікований акрил українського виробництва, який не відрізняється досить гарною якістю. Пізніше почали використовувати відра ні з наклейкою, а з нанесеним зображенням, що додало йому, більш фабричну зовнішність і збільшило фактор довіри клієнтів. Навіть деякі майстри реставрації ванн повірили в цього «німця».

Наливна акрил FiberGlass – ціна

Так як фібергласу – це, насправді, російський матеріал, то і його закупівельна ціна соответственна. Однак, ціна на реставрацію ванн цим акрилом, як правило, на дві – три сотні гривень вище. І не дивно. Хочеш «німецька якість» – плати більше. Звичайно, останнім часом ціна у деяких виконавців послуги була знижена. Очевидно, це пояснюється зниженням попиту на реставрацію цим акрилом, що стало можливим завдяки широкому розголосу даної проблеми.

ФиберГласс – – німець чи привид?

Підсумовуючи вищевикладене, хочемо підкреслити, що німецький наливний акрил для ванн FiberGlass – це, насправді, неіснуючий в природі привид. Це, свого роду, ВАЗ з написом Мерседес і відповідним значком. Більш того, в Україні не було, і немає наливної акрилу для ванн виробництва Німеччини. Всі популярні матеріали, використовувані для наливної ванни, російського виробництва, виготовлені, за словами виробників з німецької сировини. Можливо, в найближчому майбутньому з’явитися наливний акрил українського виробництва, який стане гідним конкурентом російським матеріалами. Сподіваємося, він буде відмінної якості і за адекватною ціною. А поки, «травнем то, ЩО травнем».

"Німецький" автомобіль ВАЗ

Реставрація ванн наливним акрилом FiberGlass

Якщо після прочитання цієї статті ви, з якої-небудь причини, і далі налаштовані замовити реставрацію ванни наливним акрилом FiberGlass, ми, як було згадано на початку статті, готові задовольнити ваше прохання. Якість реставрації ванн в першу чергу залежить від дотримання технології процесу, а не марки акрилу. Тому, практично, будь-яким з доступних в Україні марок наливної акрилу можна виконати якісну реставрацію ванни. Це відноситься і до фібергласу, який, як було сказано вище, є одним з російських матеріалів.

FiberGlass – чи можна купити в Україні?

На запит «FiberGlass купити в Україні» ви не отримаєте від Google нічого зрозумілого. В Україні, як втім і ніде взагалі, ви не знайдете офіційний сайт, дилера, виробника, оптового продавця і інших, офіційних представників наливної акрилу FiberGlass.

Якщо ж ви все ще сумніваєтеся, ми пропонуємо вам відшукати справжнього німця-виробника даного «примари». Ми щедро вас віддячимо, і з радістю закупимо цей акрил. А вам відреставруємо ванну цим акрилом за закупівельною ціною.

Зв’яжіться з нами за телефонами:
 +38 (063) 995-26-31
 +38 (099) 948-99-49
 +38 (068) 772-63-16

Пн-Пт. з 9 до 18.00
Субота з 10 до 17.00
Неділя – вихідний

НАЛИВНА АКРИЛ FIBERGLASS – НЄМЄЦ АБО ПРИВИД?
Оцените полезность информации
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Закажите выезд мастера

×
Замовте консультацію.

×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать акриловую вставку

×
Заказать наливную ванну

×
Заказать эмалировку ванны

×
Заказать

×
Оставить отзыв

×
Запрошення

×
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Замовте виїзд майстра

×
Замовити акрилову вставку


×
Замовити акрилову вставку

×
Замовити наливну ванну

×
Замовити емалювання ванни

×
Замовити

×
Залишити відгук

×
Участие в акции


×
Участь в акції


×
close
Start typing to see products you are looking for.
  • Menu
  • Categories
Scroll To Top

HEY YOU, SIGN UP AND CONNECT TO WOODMART!

Be the first to learn about our latest trends and get exclusive offers

Will be used in accordance with our Privacy Policy