Замовте реставрацію ванни у нас з будь-якого регіону України.

Ванну – немає. Ванну кімнату – так, її потрібно максимально звільнити. Слід винести всі предмети: банки, бульбашки, і т. П. Зняти мотузки, полки, дзеркала (якщо це можливо). Бажано, але не обов’язково винести пральну машинку, особливо, якщо ванна кімната маленька або машинка стоїть впритул до ванни.

Під час підготовки ванни пилу буде дуже багато, але тільки у ванній кімнаті. Майстер не допустить потрапляння пилу в інші кімнати. Якщо ванна з якихось причин не ізольована (так буває в приватних будинках старої споруди), майстер зробить все можливе, щоб звести кількість пилу до мінімуму.
Перед фарбуванням ванни майстер ретельно видалить весь пил з ванної кімнати. Це вкрай необхідно для якісного нанесення емалі.
Після закінчення роботи пилу не буде ніде.

Рідкий акрил, який ми застосовуємо для для реставрації ванн методом Наливна ванна, практично не має запаху. Але під час роботи майстер буде використовувати розчинник, а в деяких випадках, шпаклівку для усунення сколів на ванні. Ці матеріали можуть бути причиною запаху, який швидко вивітриться.

Емаль, яка використовується для реставрації ванн методом Емалювання, має різкий запах.

Ні. Ні рідкий акрил для ванн, ні емаль не токсичні після застигання. Вони спеціально розроблені для реставрації ванн в побутових умовах і не є токсичним матеріалами.

Так. Але краще в добре провітрюваному кімнаті. Якщо це неможливо, на час нанесення майстром емалі, маленьких дітей краще прогуляти.

На жаль, сьогодні якість нових ванн, навіть дорогих, в більшості випадків дуже низька. Товщина метала разом c емалевим покриттям у таких ванн менше ніж товщина емалевого покриття при реставрації. Крім того, метал на старих ваннах значно товщі ніж на більшості нових.

До того ж важко знайти нову ванну, на яку виробник дає гарантію три роки. А при реставрації це реально.
Якщо Ви зможете сьогодні знайти якісну нову ванну, то її вартість перевищить вартість реставрації в кілька разів.

Так. Зазвичай тримається близько місяця 🙂 При дуже якісному виконанні роботи, трохи довше.

Так як авто-емаль дуже рідка, Ви зможете нанести тільки дуже тонкий шар. До того ж, вона не призначена для ванн. Тому буде триматися недовго.

Так. Процес реставрації акрилової ванни такий же як і чавунних. Ціна може трохи відрізнятися в зв’язку з тим, що акрилові ванни часто мають нестандартну конфігурацію і, відповідно, розмір їх внутрішньої поверхні може бути більше або менше.

Передзвоніть пізніше. Це означає, що оператор на зв’язку з іншим клієнтом. У цей час інші номери автоматично блокуються, щоб оператор міг говорити без перешкод.

Ми не даємо клієнтам номера майстрів. Зазвичай з ранку до вечора майстра на об’єкті та їх не повинні відволікати телефонні дзвінки. Оператор сам дзвонить майстру і передає йому всі залишені клієнтами заявки. Після цього, іноді на наступний день, у вільний час майстер зв’язується з клієнтом і обговорює всі деталі.

Кожен майстер працює з тим матеріалом, до якого звик. Деякі майстри працюють з декількома видами матеріалів. Конкретні марки матеріалів, які ми застосовуємо можна знайти в розділах з описом методів реставрації (див. Меню). Так як кінцевий результат роботи, головним чином, залежить від якості виконаної роботи, а не виду матеріалу, ми не віддаємо перевагу якомусь конкретному з них.
За винятком акрилових вкладишів, практично весь матеріал, який застосовується для відновлення емалі в Україні – Російського виробництва, виготовлений, за словами виробників, з німецької сировини. Ми розуміємо, що в умовах справжньої, політичної, обстановки не всім подобається цей факт. Проте альтернатив немає. Якщо вам пропонують реставрацію “німецьким” матеріалом Фібер Гласс (Fiber Glass), це означає, що Вас обманюють, оскільки такого матеріалу, на жаль, немає в природі. В даному випадку використовується звичайний, російський матеріал, розлитий у відра з відповідним назві малюнком або наклейкою. Часто таким способом підвищують його вартість і вартість виконаної ним роботи. В Україні виробляють лише сертифікований матеріал без назви, дуже низької якості. Працювати з ним неможливо.

Матеріал, який використовується при емалювання має різкий, неприємний запах. Матеріал, який застосовується для реставрації наливних методом має легкий запах пластика. Якщо на емалі є відколи, для їх ремонту майстер буде використовувати шпаклівку, яка має різкий запах. Запах має також розчинник. Але запахи від цих матеріалів швидко вивітрюються.

Фарбування акрилом, реставрація наливним акрилом або рідким акрилом – це все синоніми. У всіх випадках мова йде про метод “Наливна ванна” з використанням рідкого (наливної) акрилу. “Рідкий акрил” – має на увазі консистенцію (або щільність) матеріалу. “Наливна акрил” – має на увазі спосіб нанесення матеріалу.
Найкраще співвідношення ціни і якості наливної методу. Своїм клієнтам ми рекомендуємо саме цей метод, як найбільш надійний і міцний. Емаль протримається до 20 років. А гарантія на роботу 3 роки.
Майстру не потрібно попередньо оглядати об’єкт. Всі питання майстер попередньо обговорює з клієнтом по телефону. Як правило цього достатньо, щоб оцінити обсяг і характер необхідних робіт. Отже, нічого не потрібно оплачувати.
Зазвичай майстри не повертаються для установки сифона. Це робота сантехніка. Вам буде потрібно викликати сантехніка або зробити це самостійно. Однак, деякі майстри надають цю послугу за додаткову плату. Це питання потрібно обговорити або відразу, з оператором по телефону або з майстром, коли він з Вами зв’яжеться.
Гарантія на роботу з реставрації передбачає безкоштовне усунення дефектів покриття на протязі гарантійного терміну, якщо такі виникнуть не з вини клієнта. Дефекти покриття, що з’явилися з вини клієнта усуваються за додаткову плату, відповідну обсягом робіт.

Час від часу ми проводимо акції, що дозволяють отримати знижку. Слідкуйте за поточними акціями, і беріть участь в них, виконуючи передбачені умови. Про акції ми повідомляємо на головній сторінці сайту.

Оплата робиться після закінчення робіт. Потрібно перевірити роботу майстра, і наявність необхідних документів. Після цього оплата здійснюється в повному обсязі, готівкою в руки майстра.
Ні, в кредит ми не працюємо.
Реставрацію ванни краще робити після ремонту у ванній кімнаті, щоб уникнути падіння на поверхню відреставрованої ванни плитки, будівельного інструменту та інших будівельних матеріалів, які можуть пошкодити нову емаль. Як правило у будівельників це виходить дуже легко 🙂
Так, але не кожен майстер візьметься за таку роботу. Тому, можливість такої реставрації залежить від того, в якому місті Ви живете, а також від деяких, додаткових деталей, які Ви можете з’ясувати зв’язавшись з нами.
Просту, акрилову ванну, відреставрувати можна так само як і інші.
Таке можливо тільки в тому випадку, якщо реставрацію виконує непрофесійний майстер і порушує технологію приготування і нанесення даної емалі.
При правильному проведенні робіт Стакріл не жовтіє.
Так. Після реставрації ванна буде як нова, а місце, де була діра неможливо буде знайти.

Зв’яжіться з нами за телефонами:
 +38 (097) 905 25 65
 Наш Viber
 

Пн-Пт. з 9 до 18.00
Субота з 10 до 17.00
Неділя – вихідний

Питання і відповіді
Оцените полезность информации
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Закажите выезд мастера

×
Замовте консультацію.

×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать наливную ванну×
Заказать эмалировку ванны×
Заказать

×
Оставить отзыв×
Запрошення

×
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Замовте виїзд майстра

×
Замовити акрилову вставку
×
Замовити акрилову вставку×
Замовити наливну ванну×
Замовити емалювання ванни×
Замовити×
Залишити відгук×
Участие в акции


×
Участь в акції×
close
Start typing to see products you are looking for.
  • Menu
  • Categories
Scroll To Top