Вирішивши відреставрувати свою ванну Ви, ймовірно, проведете дослідження, намагаючись розібратися краще в цьому питанні. Швидше за все, Ви знайдете в Інтернеті таке формулювання – «реставрація ванни Стакрілом». Існує досить багато суперечливих міркувань про те, що це, як це, чи надійно це, і т. П.

 У цій статті ми обговоримо, що таке реставрація ванн Стакрілом. Ми так само пояснимо на скільки надійний цей спосіб реставрації і чим він відрізняється, наприклад, від реставрації акрилом

Реставрація ванн Стакрілом і акрилом – чи є різниця?

Перш за все, потрібно відзначити що, Стакріл і акрил – це, по суті, одне і те ж. Наприклад, так само, як Айфон і Смартфон. Стакріл, це одна з марок рідкого, або як його ще називають, наливної акрилу. Даний наливний акрил виробляє компанія «Еколор». Його повна назва Стакріл Еколор (Stacril Ecolor). Він застосовується для реставрації методом Наливна ванна. Тому, як Ви вже, ймовірно, зрозуміли, реставрація ванн Стакрілом і акрилом нічим не відрізняється.

 

Правда що після реставрації Стакрілом ванна жовтіє?

В Інтернеті можна знайти інформацію про те, що після реставрації Стакрілом ванна жовтіє. Так дійсно було раніше. Цьому є логічне пояснення. По-перше, Стакріл – це піонер серед подібних матеріалів. Компанія «Еколор» першою почала виробляти рідкий акрил для реставрації ванн. Тому, природно, що на початку були проблеми, одна з яких – пожовтіння матеріалу з роками. По-друге, коли майстри вперше почали робити реставрацію ванн наливним методом, вони не мали досвіду. Порушення деяких правил реставрації Стакрілом, так само приводило до подальшого пожовтіння емалі. Зараз ця проблема в минулому. Стакріл вдосконалений і більше не жовтіє. А майстри навчилися правильно з ним працювати.

 

Реставрація ванн Стакрілом супроводжується різким запахом?

На це питання можна відповісти так само, як і на попередній. У минулому Стакріл дійсно мав різкий запах. На сьогоднішній день Стакріл має легкий запах пластика, як і інші марки рідкого акрилу. Професійні майстри по реставрації ванн як і раніше працюють з цим матеріалом у захисних масках. Але не тому, що він має різкий запах, а тому, що регулярно дихати парами цього, хімічного матеріалу, що не буде корисним для організму.

 

Реставрація ванн Стакрілом – це надійно?

Якщо говорити про якість реставрації ванн, то тут потрібно сказати, що воно, головним чином, залежить не від марки матеріалу, а від професіоналізму майстра і його ставлення до роботи. Будь-яким матеріалом, рівно, як і Стакрілом, можна зробити якісно і надійно реставрацію ванни, якщо не порушувати технологію, що нерідко, і, на жаль, роблять деякі майстри.

 

Реставрація ванни Стакрілом своїми руками

Якщо Ви вирішили зробити реставрацію ванни своїми руками і стоїте перед вибором, який матеріал купити, то скажемо прямо, своїми руками, швидше за все, досить якісно зробити роботу не вдасться. Тому краще вибирати той матеріал, яким легше працювати. Рекомендуємо використовувати Пластол, ЕкоВанну або FINNACRYL. Цими матеріалами працювати легше, якщо Ви не професіонал.

Відео реставрації ванни Стакрілом

В даному відеоролику Ви побачите як проходить процес реставрації ванни наливним методом з використанням стакріл. Це не навчальний ролик. Він не містить ніяких інструкцій. Його мета – показати наочно в якій послідовності проходить процес реставрації ванни. Без зайвих подробиць і коментарів в ньому показані лише основні кроки. Подивившись це відео, Ви зможете уявити загальну картину реставрації ванни Стакрілом.

Зв’яжіться з нами за телефонами:
 +38 (097) 905 25 65
 Наш Viber
 

Пн-Пт. з 9 до 18.00
Субота з 10 до 17.00
Неділя – вихідний

Реставрація ванн Стакрілом – це як?
5 (100%) 3 votes
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Закажите выезд мастера

×
Замовте консультацію.

×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать наливную ванну×
Заказать эмалировку ванны×
Заказать

×
Оставить отзыв×
Запрошення

×
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Замовте виїзд майстра

×
Замовити акрилову вставку
×
Замовити акрилову вставку×
Замовити наливну ванну×
Замовити емалювання ванни×
Замовити×
Залишити відгук×
Участие в акции


×
Участь в акції×
close
Start typing to see products you are looking for.
  • Menu
  • Categories
Scroll To Top