Реставрація ванн

ШВИДКО

Ви отримаєте красиву нову ванну всього за 2 години завдяки використанню самих сучасних матеріалів і професіоналізму наших майстрів.

ЛЕГКО

Ви збережете весь існуючий ремонт за рахунок відсутності необхідності демонтувати і виносити стару ванну. Навіть слив і куточок змінюються лише за Вашим бажанням

НАДІЙНО

Ви будете користуватися оновленої глянсовою ванній 15 - 20 років завдяки ударопрочной, стійкої до подряпин поверхні.

Хочете дізнатися, як ви можете заощадити на реставрації своєї ванни?

Замовте консультацію нашого менеджера.

Ціна на реставрацію ванн в Києві

Розчарування від низької якості триває
довше, ніж радість від низької ціни.

    Генрі Форд

Як ми працюємо

1

Ви телефонуєте до нас або залишаєте заявку на сайті

2

Ми оформляємо замовлення і уточнюємо час. Майстер прибуде до вас в призначений час

3

Виробляємо реставрацію протягом 2 годин, оформляємо договір, проводитися оплата.

4

Через 36 годин починаєте користуватися новою ванною

ЗАКАЗАТЬ РЕСТАВРАЦИЮ ВАННЫ И ПОЛУЧИТ СУММИРОВАННУЮ СКИДКУ 100%

Наші переваги

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД РОБОТИ 

34000 відреставрованих ванн за 19 років роботи. За 8 років роботи ми стали однією з найбільших компанія Петербурга в цьому сегменті.

ОПЕРАТИВНІСТЬ 

Ми намагаємося зробити все роботи максимально швидко, можливий виїзд майстра в день замовлення не порушуючи при цьому технології і норми ремонтних робіт!

ОРИГІНАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

У своїй роботи ми використовуємо оригінальні матеріали відомих брендів перевірені часом і мають всі необхідні сертифікати якості

РОССРОЧКА

Розстрочка без відсотків і передоплати.

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД

Безкоштовний виїзд на замір по Київській області.

сумлінну працю

Ми не женемося за прибутком, а націлені на якісний результат, який задовольнить будь-якого, навіть самого вимогливого клієнта

 ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

До кожного нашого клієнта ми завжди намагаємося застосувати індивідуальний підхід і врахувати в своїй роботі всі його побажання і ситуацію

НАДІЙНІСТЬ

37 готелів. Ми постійно працюємо з великими готелями, дитячими садами, гос.учреждения

5 РОКІВ ГАРАНТІЇ

5 років гарантії на якість виконаних робіт.

Методи реставрації ванн

Наливна ванна – покриття рідким акрилом

Наливна ванна – метод реставрації, який прийшов до нас з Фінляндії. Нерідко можна зустріти такі назви, як «фінський акрил», «фінська наливна ванна». Метод відновлення може бути застосований до акрилових, чавунним, сталевим ванн, які втратили свій зовнішній вигляд в процесі експлуатації. При даному виді ремонту, наша компанія використовує ексклюзивний і сучасний рідкий акрил – ПЛАСТОЛ.

Термін служби ванни після її відновлення, за заявою виробника матеріалу, продовжується до 15 років безперервного використання. Звичайно, максимальний термін експлуатації можливий тільки в разі дотримання правил догляду за покриттям. Застосувати метод реставрації можна до ванн будь-якого розміру і форми, на відміну від акрилового вкладиша, який може бути виготовлений виключно за стандартами.

Одним з плюсів наливний ванни можна назвати відсутність попередньої підготовки поверхні, без якої не обійтися, наприклад, в процесі емалювання. Таким чином, роботи по відновленню займають максимально короткий період. Відновлення проводиться виключно за встановленою технологією. Після того, як реставрація буде закінчена, слід дати покриттю просохнути. Шар акрилу, який наноситься в процесі «наливу» досить товстий, для того, щоб закрити всі тріщини і відколи. Крім того, наливна ванна не має пір, в які можуть забиватися бруд і пил, що забезпечує довгострокове покриття без турбот.

У тому випадку, якщо проводиться реконструкція чавунної або сталевої ванни, слід звернути увагу на зміну властивостей покриття і як наслідок зміна арсеналу засобів по догляду.

Емалювання ванн – покриття епоксидною емаллю

Емалювання ванни – один з найвідоміших і старих способів відновлення емалі. З кожним роком перелік матеріалів, які можна використовувати для реставрації розширюється, з’являються все більш прогресивні матеріали, які гарантують якість і чудовий результат.

Даний метод на 100% гарантує приведення в порядок навіть самого пошкодженого покриття. Емалювання ванни може проводитися різними складами, найбільш популярний з яких рідкий акрил. Матеріал «рідкий акрил» Palmira має всі відповідні сертифікати, які підтверджують його безпечне використання.

Найголовнішим в процесі емалювання є правильна і ретельна підготовка поверхні. Весь процес проходить відповідно до встановлених правил. Тільки в разі правильної і ретельної підготовки можна бути впевненим в тому, що нове покриття прослужить максимально довгий період.

Покриття ванни рідким акрилом гарантує підвищену зносостійкість і незмінний зовнішній вигляд протягом 10 років у разі правильного догляду за поверхнею ванн. Слід звернути увагу на матеріали, які використовує спеціаліст з відновлення ванни. Використання неякісних засобів може завдати шкоди не тільки відновлюваному об’єкту, але і здоров’ю людини.

Акриловий вкладиш – установка вставки в ванну

Акриловий вкладиш як метод реставрації користується заслуженою популярністю серед клієнтів. До його основних властивостей відноситься підвищена зносостійкість, легкість установки і можливість вибору кольорового покриття. При дотриманні норм установки вкладиш буде служити вірою і правдою довгі роки, радуючи своїм зовнішнім виглядом.

Слід звернути увагу на те, що акриловий вкладиш може бути виготовлений тільки стандартного розміру. Виробництво можливо тільки в «фабричних» умовах за допомогою спеціальних пристроїв. Не варто намагатися самостійно виготовити таку конструкцію. При виборі на користь акрилової «вставки» для реставрації чавунної ванни, слід мати на увазі, що догляд за поверхнею стане іншим.

Для догляду за акриловою ванною слід використовувати виключно м’які миючі засоби, на яких стоїть позначка «безпечно для акрилу». Підійде для догляду і звичайне миючий засіб для посуду, яке не містить твердих частинок. Фахівці нашої компанії з радістю допоможуть Вам зробити правильний вибір методу реставрації, розкажуть про плюси і мінуси того чи іншого способу.

Метод реставрації доступний як для чавунних, так і для акрилових ванн. Акриловий вкладиш можна виготовити як стандартного білого кольору, так і вибрати будь-який інший колір, який підійде для інтер’єру. Процес колеровки не такий простий, як здається. Колір слід додавати поступово, ретельно розмішуючи. В результаті забарвлений повинен бути весь вкладиш, а не окрема частина. Навіть в разі появи подряпин на такому покритті, колір залишається незмінним.

Полірування ванни – реставрація поліролью 

Такий метод відновлення як полірування слід використовувати в разі незначних пошкоджень покриття, втрати блиску. Полірування допоможе не тільки відновити зовнішній блиск і лоск, позбутися від незначних подряпин і потертостей, а й стане в нагоді тим, хто вирішив змінити колір покриття на більш відповідний до внутрішнього інтер’єру ванної кімнати.

Фахівці компанії не тільки якісно і в максимально короткі терміни проведуть всі роботи по відновленню поверхні, але і з радістю розкажуть про всі особливості процесу. Процес обробки полягає в ретельній підготовці покриття до подальшої поліруванню. У разі наявності плям, іржі або просто патьоків, слід позбутися їх до початку процесу відновлення. Якщо плями просто так видалити не виходить, можна вдатися до арсеналу спеціальних професійних засобів, або звернутися до народних рад.

Від ретельної підготовки залежить кінцевий результат обробки. В результаті полірування можна отримати блискуче покриття, приклавши при цьому мінімум зусиль і витрат.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Чим ми відрізняємося від ІНШИХ ПІДПРИЄМСТВ

Так працюємо ми

Працюємо тільки матеріалами перевірених та відомих брендів, а також маємо офіційні сертифікати

На всі види робіт даємо чесну гарантію, за яку готові виконати свої зобов’язання перед замовником в означений гарантійний термін

На ринку вже більше 15 років, в слідстві чого дорожимо своєю репутацією і намагаємося виконувати всі свої зобов’язання перед замовником

Можливість оплати робіт будь-якими зручними для замовника способами

Свій штат з 35 майстрів, в зв’язку з чим майстри, які працюють неякісно і націлені на сьогохвилинне одержання прибутку, в нашій компанії не затримуються

Маємо великий досвід, завдяки чому працюємо строго з дотриманням усіх технологій і зводимо до нуля звернення клієнтів з гарантійних випадків

5 років гарантії на якість виконаних робіт.

Розстрочка без відсотків і передоплати.

Безкоштовний виїзд на замір по Київській області області.

Так працюють вони

Закуповують дешевші матеріали невідомого походження і сумнівної якості не пройшли сертифікацію

Дають замовнику гарантію до 5-8 років, але при цьому за фактом звернення по гарантії, замовнику буде відмовлено під всілякими приводами

Фірми існують рік-два, потім закриваються і відкриваються під новою назвою, щоб не відповідати за своїми гарантійними зобов’язаннями

Компанії сумнівного походження часто працюють без офіційних документів, в зв’язку з чим оплата можлива лише готівкою в руки

Постійна плинність кадрів, тому не відомо хто саме і з якою кваліфікацією буде працювати саме на вашому об’єкті

Заради більшої вигоди економлять на всьому і не дотримуються технології, так як знають, що в подальшому не доведеться нести гарантійні зобов’язання

Гарантія 1 рік або немає зовсім

Ніякої розстрочки

Платний виїзд на замір.

Запрошуємо майстрів до співпраці

Список вимог:

 досвід роботи більше 10 років;
 приклади робіт (якісної реставрації ванн);
 чесність і ввічливість;
 наявність необхідного інструменту;
 готовність працювати у вихідні;
 охайний зовнішній вигляд;

Нові тематичні статті.

Хочете дізнатися, як ви можете заощадити на реставрації своєї ванни?

Замовте консультацію нашого менеджера.

Контактні дані:

 E-mail: mastervanncomua@gmail.com

 м. Київ, вул. Колекторна, 1

Реставрація ванн
5 (100%) 3 votes
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Закажите выезд мастера

×
Замовте консультацію.

×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать наливную ванну×
Заказать эмалировку ванны×
Заказать

×
Оставить отзыв×
Запрошення

×
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Замовте виїзд майстра

×
Замовити акрилову вставку
×
Замовити акрилову вставку×
Замовити наливну ванну×
Замовити емалювання ванни×
Замовити×
Залишити відгук×
Участие в акции


×
Участь в акції×
close
Start typing to see products you are looking for.
  • Menu
  • Categories
Scroll To Top