Замовте реставрацію ванни у нас з будь-якого регіону України.

Ви без сумніву бачили акробата, який ходить по натягнутому канату. Коли дивишся з боку, здається, йому це не складає труднощів. Чи говорите Ви, дивлячись на нього: «І я зможу»? Скоріш за все ні. Однак, коли люди дивляться відеоролик про реставрацію ванни, їм здається вони теж зможуть. Звичайно, реставрація ванни своїми руками і ходіння по канату це далеко не одне і те ж. Наслідки помилок, без сумніву відрізняються. Проте, бачити, як хтось робить реставрацію ванни, і робити це самостійно – велика різниця. Щоб правильно і якісно зробити реставрацію ванни потрібно попереднє навчання і практика. Крім того, потрібен спеціальний інструмент, який є не в кожному будинку.

У цій статті ми обговоримо особливості і ризики реставрації ванни своїми руками.

Який інструмент потрібен для реставрації ванни своїми руками

Щоб підготувати ванну до фарбування, потрібно використовувати дриль або болгарку з насадкою для шліфування. Насадку можна використовувати спеціальну або саморобну, з водостійкою наждачного паперу і відрізного диска (бажано вигнутого). Знадобиться пилезахисний маска. Може знадобитися будівельний або побутовий фен. Гумовий шпатель. Плоскогубці або велика викрутка для зняття сифона. Якщо сифон старий, на чавунній трубі, болгарка і відрізний диск по металу знадобляться обов’язково. Якщо на ванні є відколи, потрібно автомобільна шпаклівка і розчинник.

Чи обов’язково чистити ванну за допомогою болгарки або дрилі? Може досить зачистити ванну вручну, наждачним папером і содою, як це часто показують у відеороликах? Можна і так. Однак, адгезія значно знизиться, і, як результат, емаль протримається на ванні менше часу. Досвід показує, що при механічної підготовки ванни, нова емаль стійкіша до ударів. Якщо зачищати ванну вручну, то при ідеальних умовах емаль може протриматися досить довго. Але якщо Ви упустите у ванну що-небудь, наприклад, розпилювач душа, то поява відколу більш імовірно. Також при появі відколу емаль частіше починає відходити великими шматками навколо пошкодженого місця, якщо ванну зачищали вручну, ніж коли її чистили механічним способом.

 

Які навички потрібні для реставрації ванни своїми руками

Перш за все, потрібно вміти правильно користуватися дрилем або болгаркою. Варто відзначити, що в даному випадку ці інструменти використовуються незвичним для багатьох способом. Болгарку ми взагалі не рекомендуємо використовувати, якщо у Вас немає досвіду. І не тільки тому, що Ви можете отримати травму, а й тому, що Ви можете зіпсувати ванну ще більше. Це також стосується і того випадку, коли потрібно демонтувати старий, чавунний сифон.

Якщо потрібно шпаклювати відколи, то тут знову буде потрібно хоча б деякий досвід. Хоча це найпростіше, що потрібно вміти робити під час реставрації ванни своїми руками.

І може бути найскладніше – це наливати на поверхню ванни рідкий акрил. Найчастіше проблема в тому, що матеріал починає застигати ще до того, як Ви повністю завдасте його на поверхню ванни. Навіть у досвідчених майстрів часом бувають з цим труднощі.

Якщо Ви вирішите реставрувати ванну методом емалювання, то буде потрібно вміле володіння пензлем або валиком. Емаль потрібно нанести так, щоб не було патьоків і розлучень.

 

Чи обов’язково демонтувати сифон перед фарбуванням?

Якщо Ви реставріруете ванну рідким акрилом, то демонтаж сифона обов’язковий. Можна його залишити, а в отвір вставити одноразовий стаканчик або щось подібне, але це порушення технології і ми не рекомендуємо так робити. Можуть бути неприємні наслідки.

Якщо Ви робите емалювання, то сифон демонтувати не обов’язково, але бажано. Це дозволить виконати роботу більш якісно.

 

Реставрація ванни своїми руками – я зможу?

Швидше за все, зробити реставрацію ванни своїми руками зможуть багато. Однак зробити це якісно, красиво і надійно зможе тільки професійний майстер. Якщо якість для Вас не найважливіший фактор, то реставрація ванни своїми руками це вихід. Також не забувайте, що зовнішній вигляд самостійно відреставрованої ванни буде значно відрізнятися від роботи професіонала. Нова емаль, найімовірніше, буде триматися набагато менше. Однак, якщо Ви боїтеся постраждати від майстра халтурника, то реставрація ванни своїми руками – цілком прийнятна альтернатива. Проте, назвати це економією, як здається багатьом, складно. Чи Вам вдасться заощадити. Більш того, це цілком може обійтися дорожче, ніж реставрація ванни руками майстра. 

Підведемо підсумок:

Якщо Ви бажаєте отримати після реставрації по-справжньому нову, надійну і красиву ванну, то зверніться до професіоналів. Якщо Ви хочете заощадити кошти, що є досить умовним, або хочете перевірити свої здібності, то реставрація ванни своїми руками те, що Вам потрібно!

Зв’яжіться з нами за телефонами:
 +38 (097) 905 25 65
 Наш Viber
 

Пн-Пт. з 9 до 18.00
Субота з 10 до 17.00
Неділя – вихідний

Реставрація ванни своїми руками – і я зможу!
5 (100%) 2 votes
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Закажите выезд мастера

×
Замовте консультацію.

×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать наливную ванну×
Заказать эмалировку ванны×
Заказать

×
Оставить отзыв×
Запрошення

×
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Замовте виїзд майстра

×
Замовити акрилову вставку
×
Замовити акрилову вставку×
Замовити наливну ванну×
Замовити емалювання ванни×
Замовити×
Залишити відгук×
Участие в акции


×
Участь в акції×
close
Start typing to see products you are looking for.
  • Menu
  • Categories
Scroll To Top