Замовте реставрацію ванни у нас з будь-якого регіону України.

Кухня та ванна кімната – це два місця, де вологість і пар зустрічається найбільше в будинку. Необхідність витяжки в кухні – це саме собі зрозуміло. А що щодо ванної кімнати? Чи обов’язкова вентиляція у ванній кімнаті? Насправді – так!

Ванна кімната – це місце, де ми проводимо гігієнічні процедури і зберігаємо всі необхідні для цього предмети. Це означає, що кімната повинна бути завжди в чистому і здоровому вигляді. Важливу роль в підтримці ванни в такому стані грає саме наявність вентиляції.

Проблеми, викликані відсутністю вентиляції у ванній кімнаті

Після прийому водних процедур повітря стає вологим, може утворитися пар, особливо при підвищеній температурі води. Вологість осідає на стінах, рушниках та інших предметах, які знаходяться у вашій кімнаті. Згодом вологість сприяє появі вогкості, грибка, корозії металу, відлущування фарби, появі вологих кіл і плям на стелі. Поява грибка на стінах, негативно позначається на здоров'ї людини. Грибок потрапляє в організм через дихальні шляхи, що викликає астму, алергічну реакцію і деякі інші легеневі хвороби.
Так само, якщо у вас акрилова ванна, то в її стінках і порах утворюється грибок. Якщо вчасно його не видалити, то ванна швидко втратить приємний вигляд, і з часом прийде в непридатний стан. Буде потрібно реставрація ванни, щоб її подальше використання було приємним і не шкідливим.
 

Влаштування вентиляції у ванній кімнаті

Вентиляція – спосіб виведення обробленого повітря і надмірної вологості назовні. Незважаючи на те, що в деяких ванних кімнатах є вікно, то це не означає, що цього достатньо для нормальної вентиляції. У холодну пору, для збереження тепла ви вже не зможете так часто і надовго відкривати вікно для провітрювання, тому потрібна витяжна вентиляція.

Найчастіше в будинках можна побачити природну систему вентиляції, яка представлена вентиляційними каналами, проведеними в кухню, санвузли та ванну кімнату. Зазвичай, вони прикриті пластмасовими гратами.

Так само є стельовий витяжний вентилятор і воздуховод від нього. Такий вентилятор потрібен час від часу перевіряти. Найпростіший спосіб, це прикласти до нього невеликий шматочок паперу і подивитися, як він прилипає до грат. Старі вентилятори, згодом створюють шум при роботі.

Куди правильно виводити систему воздуховода?

Система воздуховода повинна бути виведена обов’язково назовні, бажано через дах. У вікно і на горище виводити систему не рекомендується. При попаданні вологого повітря на горище утворюється цвіль, гниття, руйнування сухої штукатурки.

Повітроводи повинні бути якомога коротше (для швидкого виведення повітря) і вихід з них повинен мати сітку і козирок, для захисту від гризунів, птахів та інших сторонніх предметів.

Висновок

Згідно вище наведеним матеріалу, можна зробити висновок, що вентиляція у ванній кімнаті – вимога обов’язкове. Правильно встановлена вентиляція посприяє збереженню вашої ванної кімнати в хорошому стані, побереже ваше здоров’я і заощадить ваші кошти на ремонт або реставрацію меблів в кімнаті.

Зв’яжіться з нами за телефонами:
 +38 (063) 995-26-31
 +38 (099) 948-99-49
 +38 (068) 772-63-16

Пн-Пт. з 9 до 18.00
Субота з 10 до 17.00
Неділя – вихідний

Вентиляція у ванній кімнаті – обов’язкова вимога?
Оцените полезность информации
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Закажите выезд мастера

×
Замовте консультацію.

×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать акриловую вставку

×
Заказать наливную ванну

×
Заказать эмалировку ванны

×
Заказать

×
Оставить отзыв

×
Запрошення

×
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Замовте виїзд майстра

×
Замовити акрилову вставку


×
Замовити акрилову вставку

×
Замовити наливну ванну

×
Замовити емалювання ванни

×
Замовити

×
Залишити відгук

×
Участие в акции


×
Участь в акції


×
close
Start typing to see products you are looking for.
  • Menu
  • Categories
Scroll To Top

HEY YOU, SIGN UP AND CONNECT TO WOODMART!

Be the first to learn about our latest trends and get exclusive offers

Will be used in accordance with our Privacy Policy