Замовте реставрацію ванни у нас з будь-якого регіону України.

Кухня та ванна кімната – це два місця, де вологість і пар зустрічається найбільше в будинку. Необхідність витяжки в кухні – це саме собі зрозуміло. А що щодо ванної кімнати? Чи обов’язкова вентиляція у ванній кімнаті? Насправді – так!

Ванна кімната – це місце, де ми проводимо гігієнічні процедури і зберігаємо всі необхідні для цього предмети. Це означає, що кімната повинна бути завжди в чистому і здоровому вигляді. Важливу роль в підтримці ванни в такому стані грає саме наявність вентиляції.

Проблеми, викликані відсутністю вентиляції у ванній кімнаті

Після прийому водних процедур повітря стає вологим, може утворитися пар, особливо при підвищеній температурі води. Вологість осідає на стінах, рушниках та інших предметах, які знаходяться у вашій кімнаті. Згодом вологість сприяє появі вогкості, грибка, корозії металу, відлущування фарби, появі вологих кіл і плям на стелі. Поява грибка на стінах, негативно позначається на здоров'ї людини. Грибок потрапляє в організм через дихальні шляхи, що викликає астму, алергічну реакцію і деякі інші легеневі хвороби.
Так само, якщо у вас акрилова ванна, то в її стінках і порах утворюється грибок. Якщо вчасно його не видалити, то ванна швидко втратить приємний вигляд, і з часом прийде в непридатний стан. Буде потрібно реставрація ванни, щоб її подальше використання було приємним і не шкідливим.
 

Влаштування вентиляції у ванній кімнаті

Вентиляція – спосіб виведення обробленого повітря і надмірної вологості назовні. Незважаючи на те, що в деяких ванних кімнатах є вікно, то це не означає, що цього достатньо для нормальної вентиляції. У холодну пору, для збереження тепла ви вже не зможете так часто і надовго відкривати вікно для провітрювання, тому потрібна витяжна вентиляція.

Найчастіше в будинках можна побачити природну систему вентиляції, яка представлена вентиляційними каналами, проведеними в кухню, санвузли та ванну кімнату. Зазвичай, вони прикриті пластмасовими гратами.

Так само є стельовий витяжний вентилятор і воздуховод від нього. Такий вентилятор потрібен час від часу перевіряти. Найпростіший спосіб, це прикласти до нього невеликий шматочок паперу і подивитися, як він прилипає до грат. Старі вентилятори, згодом створюють шум при роботі.

Куди правильно виводити систему воздуховода?

Система воздуховода повинна бути виведена обов’язково назовні, бажано через дах. У вікно і на горище виводити систему не рекомендується. При попаданні вологого повітря на горище утворюється цвіль, гниття, руйнування сухої штукатурки.

Повітроводи повинні бути якомога коротше (для швидкого виведення повітря) і вихід з них повинен мати сітку і козирок, для захисту від гризунів, птахів та інших сторонніх предметів.

Висновок

Згідно вище наведеним матеріалу, можна зробити висновок, що вентиляція у ванній кімнаті – вимога обов’язкове. Правильно встановлена вентиляція посприяє збереженню вашої ванної кімнати в хорошому стані, побереже ваше здоров’я і заощадить ваші кошти на ремонт або реставрацію меблів в кімнаті.

Зв’яжіться з нами за телефонами:
 +38 (097) 905 25 65
 Наш Viber
 

Пн-Пт. з 9 до 18.00
Субота з 10 до 17.00
Неділя – вихідний

Вентиляція у ванній кімнаті – обов’язкова вимога?
5 (100%) 1 vote
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Закажите выезд мастера

×
Замовте консультацію.

×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать акриловую вставку


×
Заказать наливную ванну×
Заказать эмалировку ванны×
Заказать

×
Оставить отзыв×
Запрошення

×
Приглашение

×
Закажите консультацию.

×
Замовте виїзд майстра

×
Замовити акрилову вставку
×
Замовити акрилову вставку×
Замовити наливну ванну×
Замовити емалювання ванни×
Замовити×
Залишити відгук×
Участие в акции


×
Участь в акції×
close
Start typing to see products you are looking for.
  • Menu
  • Categories
Scroll To Top